Erollar Rent A Car Ne Yapıyor?

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile firmalara prestij, kolaylık ve finansal çözüm destekleri sunuyoruz.

Bu süreçte; resmi işlemlerin tüm takibini yapmak, herhangi bir kaza ya da mekanik onarım durumunda yedek (geçici) araç sağlamak. İhtiyacınız kadar filo kiralama hizmetleri satın alabilme esnekliği sunarak en kaliteli ve modern hizmetlerimizle müşterilerimizin kurumsal hayattarına kolaylık ve konfor katıyoruz.

Bunun yanı sıra onarım ve bakım hizmetleriyle de firmaların maliyetlerini düşürmelerine destek oluyoruz.

Yaptığımız işi kısaca; “güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak” olarak tanımlamanızdan keyif duyarız.

Aylık araç kiralama

Araç kiralama artık gelişen insanlar için olmazsa olmaz bir sektör haline gelmiştir. Uzun süreli seyahatlerde ya da başka nedenlerden dolayı kiralanan araçlar kişilere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Erollar Rent A Car kişilerin aylık olarak araç kiralamalarına olanak tanımaktadır. Kaliteli ve güvenilir olarak bilinen yapısı ile müşterilerine aylık araç kiralama hizmeti vermektedir. Kullanıcılarına uyum sağlayabilen birbirinden şık ve kaliteli araçları ile hizmet verirken sizlerin memnuniyeti için çalışılmaktadır.Erollar Rent A Car oldukça uygun fiyatlı gayette avantajlıdır.

Bütçenizi zorlamayacak fiyat aralıkları ile dilediğiniz aracı kiralayarak bir ay boyunca özel araç kullanma konforunu yaşayabilirsiniz. Bu konuda öğrenmek istedikleriniz için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Erollar Rent A Car müşterilerin sorunlarına uzun vadede çözüm üretmek için çalışmaktadır. Tasarruflu yakıt tüketen araç seçenekleri ile aylık olarak kiraladığınız araç sizi yakıt masrafı konusunda da sıkmayacaktır. Sizler için her şeyin düşünüldüğü bir firmadan uzun süreli hizmet almak sizleri pişman etmeyecektir, aksine memnun kalacaksınız. Erollar Rent A Car beklentilerinizin tümüne cevap verecek nitelikte olup sizlere muhteşem hizmetler sunmaktadır.

Otomobil ihtiyacının zorunlu olduğu büyükşehir hayatında sizlere bu konuda hizmet vermek bizler için büyük bir mutluluktur. Her müşterimizin bütçesine uygun araç seçeneklerimiz ile sizlere Erollar Rent A Car hizmeti vermekteyiz. Çalışkan ve deneyimli ekibimiz bu bir aylık süreçte sizlerin her zaman arkanızda durarak sorun anlarında sizler için hizmet vermektedir. Keyfine varacağınız aylık araç kiralama hizmeti ile hem sizler rahat edecek hem de bütçeniz. Diğer ulaşım olanakları düşünüldüğünde aylık araç kiralama oldukça uyguna gelmektedir. Bu konuda sizlerinde uzun süreli araç ihtiyacınız var ve güvenebileceğiniz bir yer arıyorsanız bu konuda tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Bu anlamda bizlere sonsuz güvenebilirsiniz.

Vizyonumuz:

Sektöre yön veren, müşteri ve tedarikçiler tarafından en çok tercih edilen, yenilikçilikte ve hizmette lider şirket olmak.

Misyonumuz:

Ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşan yolu açmak.

Felsefemiz:

En sıkıcı ve sıradan zorunlulukların bile keyifli deneyimler haline getirilebileceğine inanıyoruz; çünkü her anımız çok değerli.

Konforlu ve prestijli bir şekilde yaşamak herkesin hakkı. Hayatı kolaylaştırmak adına her sorunun bir çözümü olduğuna inanıyoruz.

Beraber kazanılan başarıların değerli ve kalıcı olduğunu düşünüyoruz.